MYD Kimya Logo
YARINLARIMIZ İÇİN

Kimyasalda Değişim Zamanı

MYD GRUP A.Ş tekstil ön terbiye, tekstil boya ve tekstil baskı kimyasalları, lubrikantları, non-woven yardımcı kimyasalları, elyaf kimyasalları, deri kimyasalları, endüstriyel temizlik kimyasalları ve diğer özel kimyasalların üretimi için, güçlü ar-ge, kaliteli üretim, hızlı dağıtım ve profesyonel teknik servis hizmetlerini bir ekip anlayışı ile sunmak ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla, tekstil sektörünün Türkiye’deki merkezi olan Bursa’da 25 yılı aşkın kimya sektörü tecrübesi liderliğinde kurulmuştur.

DEVAMI
İHTİYACINIZA ÖZEL

ÇÖZÜMLERİMİZ

ÇÖZÜM MERKEZİMİZ

Müşteri odaklılık

Müşterilerimiz, motivasyon kaynağımızdır. Tüm süreçlerimizi müşteri ihtiyaç ve talepleri ile başlatırız. 
Müşterilerimizle çalışırken önceliğimiz uzun vadeli iş ortaklığı anlayışı kurmaktır.

Güvenilirlik

MYD  personeli ile  müşterilerimiz arasında oluşan güven ilişkisi tüm süreçlerde etkisini göstermektedir. Bu anlayışla çalışmak kısa sürede çözüm üretmemizi sağlamaktadır.
Müşterilerimizin güven duygularını yıkmamak için hassasiyetle özen göstermekteyiz.

Çözüm ortağı

“Çözüm Merkezi” olarak isimlendirdiğimiz işletmemizde amacımız müşterilerimizin uzun vadeli çözüm ortağı olmaktır. Çözüm mühendisleri olarak görev yapan ekibimiz ile kimyasal danışmanlık hizmeti vermekteyiz ve ekibimiz gece vardiyanızda bile her türlü teknik probleminize çözüm üretmek için hazırdır.

Esnek çözümler

Güçlü AR-GE ve Teknik Servis hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimize alternatif çözümler sunarız. Gerek yeni ürün yaratmada gerekse mevcut ürün performans geliştirmelerinde esnek çalışma prensipleri benimseriz. Asıl olan müşterilerimizin üretim performanslarını arttırmak ve ürettikleri ürün kalitelerinde önemli rol oynamaktır. Bu nedenle tüm çözüm önerilerimizi işletme denemeleri ile desteklemekteyiz.

Müşterilerimizin referansı

En büyük gururumuz, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi tercih eden müşterilerimizin referanslarıdır.

Geniş ürün yelpazesi

Yasal mevzuata ve standartlara uygun ekolojik, çevreye duyarlı iplik-kumaş, lubrikantlar, elyaf, deri ve endüstriyel kimyasal gruplarında performans gösteren geniş ürün yelpazemiz ile hizmetinizdeyiz.

Standart ürün sürekliliği

Ürünlerimizin hammadde değişikliklerinden etkilenmemesi için, hammaddelerimiz güvenilir yurtiçi ve yurtdışı tedarikçilerden sağlanmaktadır ve uluslararası proje ortağımız olan akredite kuruluşlar tarafından onaylandıktan sonra kullanılmaktadır.

tümü
TÜM BÜLTENLER

TEKNİK BÜLTEN

Haberler