MYD Kimya Logo

Hakkımızda

Hakkımızda

MYD GRUP A.Ş  tekstil ön terbiye, tekstil boya ve tekstil baskı kimyasalları, lubrikantları, non-woven yardımcı kimyasalları, elyaf kimyasalları, deri kimyasalları, endüstriyel temizlik kimyasalları ve diğer özel kimyasalların üretimi için, güçlü ar-ge, kaliteli üretim, hızlı dağıtım ve profesyonel teknik servis hizmetlerini bir ekip anlayışı ile sunmak ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla, tekstil sektörünün Türkiye’deki merkezi olan Bursa’da 25 yılı aşkın kimya sektörü tecrübesi liderliğinde kurulmuştur.

Temel ilkemiz, “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” dir. Bu ilke doğrultusunda yenilikçi, değişime açık ve müşterileri için kalite partneri olan bir kuruluş olmak, müşterilerimize özel çözümler, testler ve ürünler ile hizmet vermek, güvenilir bir çözüm ortağı olmak başlıca amacımızdır.

Personellerimizin, kendi alanlarında yüksek mesleki tecrübeye sahip olması ve üniversitelerin ilgili fakültelerinden mezun nitelikli kişilerden oluşması, rakiplerinden farklı olarak firmamıza kendi formülasyonunu yapmanın ve üretmenin ötesinde müşterilerimize teknik destek verme yetkinliği de sağlamıştır. Birlikte üretme ve problemleri birlikte çözme anlayışına sahip bir ekip olarak hedefimiz, “mutlu çalışan, mutlu şirket, mutlu müşteri” oluşumunu elde etmektir.

Hizmet kalitemizin sürekliliği ve ürünlerimizin performansının artırılması amacı ile güçlü ar-ge departmanımız, kaliteden ödün vermeyen üretim birimimiz, gücünüze destek veren satış ekibimiz, her türlü teknik sorunda yanınızda olan satış sonrası teknik servis hizmetimiz, hızlı bilgi akışını sağlayan iletişim ve sevkiyat birimimiz, onaylı ham maddeleri tedarik eden dış ticaret-satın alma ve finans ekibimizle birlikte yol almaktayız.