MYD Kimya Logo

Fabrikamız

Fabrikamız

Fabrikamız, tekstil sektörünün Türkiye’deki merkezi olan Bursa-Gürsu Organize Sanayi Bölgesi’nde 5000 m2 kapalı alan üzerine kuruludur. Tamamen paslanmaz çelikten imal edilmiş üretim gurubumuz ile her türlü sıvı ve toz kimyasalların, yıllık 700 ton/ay kurulu kapasite ile imalatı yapılmaktadır. Düşük ve yüksek devirli karıştırıcı mikserler, reaktörler, toz karıştırıcılar, homojenizatör grubu, dolum ve ambalaj üniteleri, üretim grubumuzda yer alan ana kısımlardır.

Tesisimizde bulunan Ar-Ge, Teknik Servis ve Kalite Kontrol Laboratuarlarımızda hammaddelerin, yarı mamül ve mamül ürünlerin standart kontrolleri, nitelik incelemeleri, kumaş-iplik-deri ve metaller üzerindeki etkilerine dair kapsamlı fiziksel, kimyasal ve biyolojik incelemeleri yapılıp raporlanmaktadır.

AR-GE

Yeni ürün formülasyonu ve mevcut ürünlerin performans iyileştirme çalışmalarını yürüten AR-GE departmanımız ile müşterilerimizin özel taleplerini karşılamaktayız. Akademik ve sanayi açısından deneyimli teknik kadromuz, araştırma merkezleri ve uluslararası proje ortaklarımızın işbirliği ile AR-GE çalışmalarımızı güçlendirmekteyiz.

Fotoğraflar