MYD Kimya Logo

ÇÖZÜM MERKEZİMİZ

ÇÖZÜM MERKEZİMİZ

Müşteri odaklılık

Müşterilerimiz, motivasyon kaynağımızdır. Tüm süreçlerimizi müşteri ihtiyaç ve talepleri ile başlatırız. 
Müşterilerimizle çalışırken önceliğimiz uzun vadeli iş ortaklığı anlayışı kurmaktır.

Güvenilirlik

MYD  personeli ile  müşterilerimiz arasında oluşan güven ilişkisi tüm süreçlerde etkisini göstermektedir. Bu anlayışla çalışmak kısa sürede çözüm üretmemizi sağlamaktadır.
Müşterilerimizin güven duygularını yıkmamak için hassasiyetle özen göstermekteyiz.

Çözüm ortağı

“Çözüm Merkezi” olarak isimlendirdiğimiz işletmemizde amacımız müşterilerimizin uzun vadeli çözüm ortağı olmaktır. Çözüm mühendisleri olarak görev yapan ekibimiz ile kimyasal danışmanlık hizmeti vermekteyiz ve ekibimiz gece vardiyanızda bile her türlü teknik probleminize çözüm üretmek için hazırdır.

Esnek çözümler

Güçlü AR-GE ve Teknik Servis hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimize alternatif çözümler sunarız. Gerek yeni ürün yaratmada gerekse mevcut ürün performans geliştirmelerinde esnek çalışma prensipleri benimseriz. Asıl olan müşterilerimizin üretim performanslarını arttırmak ve ürettikleri ürün kalitelerinde önemli rol oynamaktır. Bu nedenle tüm çözüm önerilerimizi işletme denemeleri ile desteklemekteyiz.

Müşterilerimizin referansı

En büyük gururumuz, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi tercih eden müşterilerimizin referanslarıdır.

Geniş ürün yelpazesi

Yasal mevzuata ve standartlara uygun ekolojik, çevreye duyarlı iplik-kumaş, lubrikantlar, elyaf, deri ve endüstriyel kimyasal gruplarında performans gösteren geniş ürün yelpazemiz ile hizmetinizdeyiz.

Standart ürün sürekliliği

Ürünlerimizin hammadde değişikliklerinden etkilenmemesi için, hammaddelerimiz güvenilir yurtiçi ve yurtdışı tedarikçilerden sağlanmaktadır ve uluslararası proje ortağımız olan akredite kuruluşlar tarafından onaylandıktan sonra kullanılmaktadır.

Etkin teknik servis ve hızlı ürün revizeleri

Müşterilerimizin geçmiş üretim detaylarını kurumsal hafızamızda saklarız. Performans iyileştirmeleri için geçmiş AR-GE datalarımızdan da faydalanarak çalışmalar yaparız. Müşterilerimizin proseslerine tam entegre oluruz. Satış öncesi veya sonrasında ürünlerimizin işletmenizde kullanılması veya kullanılan ürünler ile ilgili problem yaşanması durumunda deneyimli ekibimiz tarafından teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Proses bilgisi ve İnovatif çözümler

Ortalama 15 yıl işletme deneyimi olan kadromuzunzun proses bilgisinden faydalanın.
Gerek akademik gerekse ortalama 15 yılı aşkın işletme deneyimine sahip kadromuzun ve proje ortaklarımızın desteği ile ihtiyaç duyduğunuz gelişim alanlarında inovatif çözümler sunmaktayız.

Sevkiyat hızı

Siparişler, sevkiyat birimimiz tarafından kendi araçlarımızla hızlı ve güvenilir bir şekilde ve istenilen sürede müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

Kolay ulaşılabilirlik

Eğitimli ön büro elemanlarımız ve yöneticilerimizin uyguladığı açık kapı politikalarımız sayesinde satış mühendislerimizin 7x24 ulaşılabilir olması ve bölge insanına yakın ekibimiz ile güvenilir bir iş ortağınız olmak başlıca amacımızdır. Tüm ihtiyaçlarınızda bir telefon uzaklığındayız.

Periyodik kalibrasyon

Periyodik kalibrasyonlarımızın düzenli olarak yapılması ürünlerimizin standart normlarda üretilmesine katkı sağlamaktadır.

Teknojik gelişmelerin takibi ve paylaşımı

Dünya küçüktür felsefesine inanırız. Bilim neredeyse maddi manevi tüm fedakarlıkları yaparız, gider yerinde görürüz ve müşterilerimizin hizmetine sunarız. Periyodik olarak yayınladığımız Teknik Bültenimiz ve sektörel yayınlarda yer alan paylaşımlarımız ile son gelişmelerden haberdar olmanızı sağlamaya çalışmaktayız.